قرار وبلاگی 6 مهر

سلام سلام

شنبه خاله آیدا جونم (مامان لاریسا) منو و مامانمو دعوت کرده بود به یه قرار وبلاگی توی سرزمین عجایب .

منم با مامانم و بابام و خاله ام رفتیم اونجا . کلی کیف کردم و دوست های جدید پیدا کردم : لاریسا و خاله آیدا ، دانیال و خاله ساناز ، نورا و خاله منصوره و  پرند و دیبا

 اولش رفتیم استخر توپ . خانوم مسئول اونجا نمی ذاشت لاریسا بیاد تو می گفت خیلی نی نیه ولی بالاخره با اصرار مامانهای موجود قبول کرد و لاریسا رفت تو . اون وقت نبودید ببینید که لاریسا چه خنده ای می کرد و بهتر از همه ی ما بازی می کرد .

راستی من یه بار که رفتم سرسره بازی پام زیرم گیرکرد و با کله خوردم زمین ولی کلی مرد بودم و به روی خودم نیاوردم .

بعد هم که افطار شد و رفتیم با خاله ها و نی نی ها به به خوردیم . بعدش همه رفتن ولی من و مامانم اینها موندیم و من تا ساعت 10 شب کلی بازی کردم . تازه رتم پیش یه خانومی که اونم برام صورتم رو نقاشی کرد و کلی خوشگل شدم بعد هم رفتم ازم عکس گرفتن انداختن توی بشقاب . جاتون خالی بود ببینید مامانم چه اداهایی در می آورد که من به دوربین نگاه کنم .

خلاصه که خیلی خوش گذشت و منم حسابی خسته شدم . شب هم رفتیم خونه ی مامانبزرگ که من بهش می گم "ماآجوجو" و من توی راه خوابم برد .

اینم عکس های قرار وبلاگی .

/ 34 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نیلوفر مامان تارا

راستی در مورد نحوه رای گیری مسابقه می خواستم یه مطلبی بگم. البته این بازی رو شما طراحی کردید و حق دارید که مطابق نظر خودتون برگزارش کنید. ولی لازم دونستم یه سری نکات رو دوستانه گوشزد کنم. همونطور که می دونید قراره مامانها تو این رای گیری شرکت کنند. و مامانهای وبلاگی چه از تو خونه به نت وصل بشن و چه از محیط کار، با کمبود وقت و محدودیت شدید زمان مواجه هستند. بنایراین پیشنهاد می کنم مدت رای گیری رو طولانی تر کنید. مثلاً لینکها یه هفته تو وبلاگتون باشه تا همه سر فرصت و به مرور عکسها رو ببینند و نظر بدن.

نیلوفر مامان تارا

همچنین به دلیل مشکلات ذکر شده پیشنهاد می کنم نحوه رای گیری هم عوض بشه. این که ما بخوایم به دونه دونه عکسها امتیاز بدیم و بعد هم به صورت ایمیل برای شما بفرستیم، پروسه خسته کننده و وقت گیریه. ضمن اینکه ممکنه کسی دوست نداشته باشه عکس معصومانه بچش با عدد و رقم مورد قضاوت قرار بگیره. ولی به نظر من می تونید رای گیری رو به این شکل قرار بدید که هر کس 2 یا 3 عکس رو که بیشتر از بقیه پسندیده انتخاب کنه و در یک کامنت نظرش رو به شما اعلام کنه. اینطوری هم وقت کمتری گرفته می شه و هم محاسبه نتیجه برای شما آسونتره و هم قضیه جنبه ناراحت کننده ای پیدا نمی کنه. بازم شرمنده از بابت دخالتی که تو کار شما کردم. و ممنون از طرح جالب و بکرتون.[قلب][ماچ]

پویان و مامان

سلام مهسا جون. من پست جدا گذاشتم همونجور که گفتی اما قبول نیستا همه بیشتر از یه عکس گذاشتن.

ساناز مامان دانیال

سلام مهسا جان من عکس گذاشتم اگه از نظرت ایراد داره برش دارم

مامان پارسا و پگاه

سلام مهسا جون قبولی دانشگاه شما و همسرتونو تبریک میگم [دست][دست][دست][هورا][هورا][هورا] آفرین به پشت کارتون امیدوارم یه روز در بانک که دوست داری استخدام بشی و به جمع ما بپیوندی[گل] من با اجازه لینکتون میکنم[گل] هزار [ماچ]هم به روی ماه کوروش جون[خداحافظ]

مهسا مامان ملودی

لطفا هر وقت عکسا و رای گیری رو گذاشتی خبرم کن امروزه دیگه؟

سمیه مامان ایلیا

سلام مامان کورش عزیز . من نمی دونستم مسابقه تا امروز بیشتروقت نداره . الان متوجه شدم. آیا میشه من همین الان یه پست بزارم و تو مسابقه شرکت کنم ؟ دوست دارم که حتما شرکت کنم ؟ اگه اجازه دارم به من خبر بدین که همین الان عکس ایلیا رو بزارم. مرسی !