یه عسل دیگه

سلام سلام

اول از همه این که نی نی فینگیل خاله مژگان به دنیا اومد. خاله مژگان جونم مبارکه . اسم نی نی رو هم گذاشتن عسل . خاله جون عسل رو از طرف من بماچ .

 

دیروز با مامان و بابا رفتیم سپه سالار . کلی کیف کردم یه جای به این بزرگی و منم بدو بدو . از این ور به اون ور می دوییدم و جیغ می زدم و بازی می کردم و می خندیدم . خیلی خوب بود . مامانم می گفت باید کورش رو هفته ای به بار بیاریم سپه سالار بازی کنه .

تازه به مامانم گفتم تشنه امه و آبه (آب) می خوام و بابایی برام یه شیشه آب معدنی خرید منم نصفش رو خوردم و بعد هم با شیشه اش کلی فوتبال بازی کردم .

راستی پریروز رفتیم پاساژ سپید برگشتنی از جلوی آپ سک (آیس پک) رد شدیم (مامان و بابا گفتن این بار آپ سک نخوریم و به جاش بلال لیوانی بخوریم آخه هوا سرد بود) و من به محض رد شدن از در آپ سک شروع به داد و فریاد و مامان مامان گفتن کردم و مامانم ازم پرسید چی شده ؟ منم گفتم : بیییم (بریم) مامانم پرسید : کدوم وری ؟ و منم سمت آپ سک رو نشون دادم و رفتیم جلوی در آپ سک . بعد مامانم گت : خب حالا چی کار کنیم ؟

من هم جواب دادم : آپ سک و این طوری بود که مامان و بابا رو مجبور کردم که به جای بلال لیوانی باز هم آپ سک بخریم . بار اولی بود که از مامان و بابام خواستم که منو یه جای خاص ببرن .

 

راستی یکی از خاله ها پرسیده بود من همه ی این حرفها رو می زنم ؟ خاله جونم من همه ی این کلمه هایی که با ترجمه اینجا می نویسم همین طوری می گم . و تازه چیزهای دیگه ای هم می گم .

 

پاورقی : مامانم وبلاگش رو آپ کرده ها .

 

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام عزیزم مرسی بهم سر زدی.من ردپاتم خوندم ولی بازم نظراتش برام باز نشد[ناراحت][سوال]پس کوروش جون بلاخره حرفتو به کرسی نشوندی آره[ماچ][ماچ]به قول مامانم عصر عصره بچه هاس دیگه[چشمک]آره مهساجون واقعا آدم باید همیشه احساسشو به زبون بیاره وگرنه اون بیچاره,طرف مقابل,از کجا بفهمه خودش.این ایرانیاماااااااااااااا[عصبانی]از خودشون فتوا میدن الکی[سبز]

لیلا مامان الهه و الناز

سلام آفرین به این پسر شیطون و بلا که با ظرف آب معدنی هم فوتبال بازی می کنه. حتما در آینده فوتبالیست ماهری می شه.

سميرا

قربون ایس پک گفتن این پسر بشم من [ماچ]

الهام مامان غزل

سلام پسر فوتبالیست من . پس باید در آینده منتظر کوروش فوتبالیست باشیم . [چشمک][نیشخند] عزیزم باید از حق خودت دفاع مکنی . تو هم باید تو تصمیماتی که مامان و بابا میگیرن سهیم باشی . آفرین به مرد کوچکم که از حالا حرف حرف خودشه .[قلب][قلب] میگما مهسا جون من کتاب حسنی نگو یه دسته گل رو ندارم . از حفظم کلشو و برای غزل می خونم . [چشمک][نیشخند] این کتابو من از 5 سالگی همشو حفظم . [زبان]

نسیم مامان آرتین

کورش جان زیاد برو سپه سالار .. واسه روحیه مامانی مفیده[نیشخند][نیشخند][چشمک] مهسا جان الان ایرانیم

مامان اکرم

سلام پس بالاخره همسرخان رو وادار کردی برین سپهسالار[شیطان][چشمک] گل پسر رو ببوس[ماچ]

مامان مریم

سلام ببخشید جریان خواب بچه ها چیه؟[سوال] من خیلی دوست داشتم ولی مثل اینکه خیلی دیر فهمیدم[ناراحت][گریه]

مامان دیباوپرند

سلام دوستم سپهسالار مامان رو سر حال میاره ولی نمی دونم چی به سر باباجون میاره ؟؟؟؟[شیطان]می بینم که کلی به مامان توی اثاث کشی خدمات رسوندی کوروش خان.[شوخی]